ЗНОВУ ЖАХ: Пішла в магазин і не повернулась: під Дніпром знайшли вбитою 13-річну дівчинку

За повідомленням інтернет-газети “Факти”, у Дніпровській  області завершено пошуки 13-річної Інни Дубик, яка зникла 23 червня. Дівчину-підлітка знайшли мертвою, підозрюваний у вбивстві затриманий.
знову жах
Пішла в магазин і не повернулась
Інна Дубик з села Миролюбівка П’ятихатського району пропала 23 червня. Вдень, близько 14 години, вона пішла в магазин і додому не повернулася. У розшук дитини оголосили тільки через тиждень – 29 червня.
Мати стверджує, що весь цей час намагалася шукати Інну самостійно. Сім’я вважається в селі неблагополучною, батьки мали схильність до алкоголю, тому не відразу помітили відсутність доньки.

Дівчину, схожу на Інну, бачили в місті Жовті Води, в пошуках були задіяні поліцейські по всій Дніпровькій області. В результаті з’ясувалося, що рідне село Інна не покидала. Дівчину знайшли без ознак життя в рідній Миролюбівці.
У поліції прийшли до висновку, що Інна зв’язалася з компанією більш старших хлопців. На грунті розпивання алкоголю виник конфлікт, який і привів до вбивства дівчини.

 

ЗНОВУ ЖАХ

Нагадаємо що 20 серпня в Одеській області знайшли загиблою 11-річну дівчинку, яка пропала тиждень томуКандидата від “Слуги народу” Куницького “ZpSanek” внесли до “Миротворця” як загрозу для України

Як повідомляють ЗМІ, після опублікування даних Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки держави, світу, безпеки людей та міжнародного правопорядку кандидатуру в народні депутати по 169 округу Харкова Олександра Куницького внесли до списку сайту ” Миротворець “.

Під Полтавою нарешті піймали і вбили знамениту чупакабру

Житель села Іванівка з Полтавської області 3 липня виявив поруч з приватним домогосподарством дивовижного звіра і вбив його. Жителі стверджують, що це знаменита чупакабра, повідомляє Ехо .

“Убрать НАТО і вернуть Шарія і Клюева”: невідомі “мінери” погрожують підірвати Одеський морвокзал

Невідомі прислали в одеський філіал Адміністрації морських портів України (АМПУ) повідомлення про намір підірвати Одеський морвокзал, і висунули ряд вимог, які необхідно виконати, щоб уникнути теракту.