У Вінниці чоловік з голим торсом напав на співачку Настю Приходько

Концерт відомої виконавиці Анастасії Приходько у вінницькому парку Дружби народів не пройшов спокійно. Один з молодих людей вибіг на сцену до співачки, схопив її, щоб підняти на руки, але не втримав, і вони обидва впали.
У Вінниці чоловік з голим торсом напав на співачку Настю Приходько
У Вінниці чоловік з голим торсом напав на співачку Настю Приходько
Співачка трактувала це як напад (як на кандидата в депутати) і написала заяву в поліцію. Правоохоронці, у свою чергу, відкрили кримінальне провадження і шукають невдачливого шанувальника.
В рамках агіткампанії концерт проходив увечері 19 липня. Про інцидент А. Приходько написала в своєму Facebook, де чітко назвала його «нападом». При цьому вона опублікувала відео події.
На ньому видно, що якийсь молодий чоловік з оголеним торсом вибіг на сцену, спробував підняти співачку, але, схоже, його стан був далеким від того, щоб утримати в руках дівчину. У підсумку вони впали на підлогу. Причому, спочатку Настя, потім її шанувальник.
У відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області пояснили, що на підставі заяви потерпілої відкрито кримінальне провадження за статтею 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження). Оскільки в ході інциденту охорона співачки лише «відігнала» молоду людину, то тепер поліції доводиться його розшукувати.

Джерело інформації: real-vin.com