У Вінниці чоловік з голим торсом напав на співачку Настю Приходько

Концерт відомої виконавиці Анастасії Приходько у вінницькому парку Дружби народів не пройшов спокійно. Один з молодих людей вибіг на сцену до співачки, схопив її, щоб підняти на руки, але не втримав, і вони обидва впали.
У Вінниці чоловік з голим торсом напав на співачку Настю Приходько
У Вінниці чоловік з голим торсом напав на співачку Настю Приходько
Співачка трактувала це як напад (як на кандидата в депутати) і написала заяву в поліцію. Правоохоронці, у свою чергу, відкрили кримінальне провадження і шукають невдачливого шанувальника.
В рамках агіткампанії концерт проходив увечері 19 липня. Про інцидент А. Приходько написала в своєму Facebook, де чітко назвала його «нападом». При цьому вона опублікувала відео події.
На ньому видно, що якийсь молодий чоловік з оголеним торсом вибіг на сцену, спробував підняти співачку, але, схоже, його стан був далеким від того, щоб утримати в руках дівчину. У підсумку вони впали на підлогу. Причому, спочатку Настя, потім її шанувальник.
У відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області пояснили, що на підставі заяви потерпілої відкрито кримінальне провадження за статтею 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження). Оскільки в ході інциденту охорона співачки лише «відігнала» молоду людину, то тепер поліції доводиться його розшукувати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Депутати "ОПЗЖ" Нестор Шуфрич та Григорій Суркіс стали членами Національного олімпійського комітету України

Джерело інформації: real-vin.com