Під Дніпром екснардепу Юрію Березі розбили ніс через крадіжку домашніх гусей

У Дніпропетровській області, в П’ятихатського району до колишнього народного депутата Верховної Ради України, радника Голови Національної поліції, полковника поліції Юрія Берези звернувся місцевий житель.

Під Дніпром екснардеп Юрію Березі розбили ніс
Під Дніпром екснардеп Юрію Березі розбили ніс

Він розповів екснардепу, що у нього пропали 4-ро гусей. Також у місцевого жителя нібито є інформація, що птахів вкрав невідомий на чорному авто. Юрій Береза вирішив допомогти сусіду в пошуку гусей. Про це повідомляє “dnepr.express“.

Незабаром на березі Макарівського водосховища в с. Чумаки вони помітили автомобіль «Mazda-3» чорного кольору. Там був і власник іномарки. Також з’ясувалося, що в багажнику машини було 4 тушки гусей.

Далі виникла словесна перепалка між Юрієм Березою та власником «Mazda-3». В результаті чого, чоловік вдарив кулаком в обличчя екснардепа. Береза ​​отримав тілесні ушкодження у вигляді забою кісток носа.

Відзначимо, що запобіжний захід власнику іномарки не обирався. Нацполіція проінформована і взяла ситуацію під свій контроль.

Під Дніпром екснардеп Юрію Березі розбили ніс

Як ми також розповідали, у харківських під’їздах літня бабуся б’є молотком камери відеоспостереження, щоб за нею не слідкувало російське ФСБ. Як розповідають сусіди, вони вирішили встановити камери після того, як зі сходових майданчиків почали пропадати речі. Однак літня жінка вирішила, що стеження ведуть саме за нею. ВІДЕО