Напівголий Олег Ляшко з вилами знявся у власному музичному кліпі

Головний радикал України Олег Ляшко, який знову балотується на довиборах по 208 округу, 23 жовтня “врятував планету” від супостата в епічному рекламному ролику.

Відео Ляшко опублікував у себе на Youtube каналі.

Напівголий Олег Ляшко з вилами знявся у власному музичному кліпі
Напівголий Олег Ляшко з вилами знявся у власному музичному кліпі

Кліп, який йде понад п’ять хвилин, віддалено скидається чи то на черговий ролик “співаючого ректора” Поплавського, то чи на короткометражний фільм Еміра Кустуріци з домішкою космічного блокбастера та індійського кіно.

Сюжет починається з ідилічного світанку над українським селом. Господиня будинку дбайливо накриває сніданок: з салом, цибулею, помідорами, огірками та молоком – прекрасне поєднання!

Голий по пояс Олег Ляшко, потягуючись, виходить з хати, п’є колодязну воду і починає рубати дрова (тепер в країні є не тільки “Демократична сокира”, але і “радикальна”). Тут на подвір’ї з’являється делегація на джипах – буквально “люди в чорному” з однойменного фільму про недружніх космічних тварюк. Вони повідомляють кандидату в депутати, що планета в небезпеці: лиходій напав на Землю!

– Скотиняка! – роздратовано кидає Ляшко, і перевтілюється в супергероя в червоному плащі, червоній краватці та з червоними вилами. Сільські жінки дружно аплодують.

“Поплавський нервово курить збоку”, “Що це було? Люди, схаменіться, що відбувається?”, “Як це тому розгледіти? Навіщо я це побачила”, “Чудо. Йому в цирк або в кіно, але ніяк не країною керувати” , “Суперхіт”, “Ще один клоун”, “Майбутній ректор інституту культури”, “2020 рік не перестає дивувати”, артисти пішли в політику, політики – в артисти “,” Б … ть, це шедевр “,” Не вистачає епізоду поцілунком корови “,” Це треш повний “,” Що вони курять? “, – прокоментували інтернет-користувачі вокальне творіння Олега Ляшка.

Раніше ми уже повідомляли, що висунув свою кохану дружину Роситу першим номером в списку своєї партії на місцевих виборах до Київської обласної ради.