“Батька” розійшовся! Журналістів “Першого каналу” Росії вигнали з Білорусії та заборонили знімати. Відео

 Журналістів “Першого каналу” Росії вигнали з Білорусії

 

З Білорусі висланий кореспондент російського “Першого каналу”. За даними видання Naviny.by, приводом послужив репортаж про ситуацію з коронавірусом.

 Журналістів "Першого каналу" Росії вигнали з Білорусії
 Журналістів “Першого каналу” Росії вигнали з Білорусії

МЗС Білорусі позбавив акредитації знімальну групу російського “Першого каналу”. Про це в середу, 6 травня, повідомив прессекретар міністерства закордонних справ Анатолій Глаз. Причину цього рішення в МЗС не назвали. За даними видання Naviny.by, приводом послужив репортаж про ситуацію з COVID-19.

Журналісти відвідали районний центр Стовпці під Мінськом, де, за версією ЗМІ, могло мати місце “різке погіршення” епідеміологічної ситуації, і поговорили з місцевими жителями.

“Комісія МЗС з акредитації іноземних журналістів прийняла відповідне рішення 6 травня”, – уточнив Глаз. Він додав, що мова йде про “двох співробітників корпункту”. Naviny.by відзначають, що одним з них міг бути кореспондент Олексій Кручинін. Оператором в його групі працює Сергій Панасюк.

Тим часом рішення білоруської сторони вже прокоментували в пресслужбі “Першого каналу”. “Підтверджуємо висилку нашого кореспондента і позбавлення акредитації всієї знімальної групи. Вважаємо ці дії білоруської влади абсолютно безпідставними”, – цитує “Інтерфакс” заяву пресслужба.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, українська влада повинна повернути Києву вигляд квітучого міста каштанів, коли столиця України була в радянські роки. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив український журналіст Дмитро Гордон.