Жителів Тернополя налякали зелені річки посеред вулиць міста

Цими днями у Тернополя сталася курйозна подія, вулиці міста залила зелена рідина невідомого походження.

Відзначається, що загадкові зелені калюжі з’явилися в місті в другій половині дня, були залиті вулиці Чехова і Соломії Крушельницької.

Жителів Тернополя налякали зелені річки
Жителів Тернополя налякали зелені річки

Тернопіль позеленів напевно через розлитий шампунь або мило. У міськраді повідомили, що підрядники все приберуть спеціальними щітками, а також пообіцяли з’ясувати, аварія це або навмисне забруднення міста.

Жителів Тернополя налякали зелені річки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Окружний адмінсуд Києва! Депутати Верховної Ради проголосувала за ліквідацію Окружного адмінсуду Києва

А в соціальних мережах через цю подію уже почалося обговорення та різні припущення цього загадкового казусу.

Багато користувачів з гумором віднеслися до цього, але знайшлися й такі, які почали звинувачувати президента Володимира Зеленського та його команду у передвиборчій агітації.

“Це Зеленський зі своїми зеленими позаливали вулиці зеленим”, “АГІТАЦІЯ ЗЕЛЕНОБОТІВ 100%”, “Це ж треба стільки зеленої фарби десь дістати та розлити, щоб люди голосували за зекоманду”, “Вони ще перед самими виборами за лють усі вулиці, щоб нагадати про себе”, – такі неадекватні коментарі залишають користувачі соцмереж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Британський актор та письменник Стівен Фрай дві години ховався від російських ракет у сховищі Києва!

Жителів Тернополя налякали зелені річки

Як ми також розповідали, в Києві сталася курйозна подія з власником авто та місцевими правоохоронцями. Так інспектори з паркування евакуювали автомобіль який порушував правила стоянки, але недогледіли що в автомобільному салоні знаходилися двоє маленьких дітей. ВІДЕО