«А що людей уже розігнали???”: На Зеленського уже почали нападати через нічний візит  в «Бориспіль»

На Зеленського уже почали нападати через нічний візит  в «Бориспіль»

 

 

Користувачі соцмереж чомусь розлютилися через візит глави держави Володимира Зеленського в ніч на сьогодні в міжнародний аеропорт «Бориспіль» після краху в Ірані літака Boeing 737 авіакомпанії МАУ. 

 

Зеленский в аэропорту Борисполь
Зеленский в аэропорту Борисполь

 

Так, вони почали розміщувати один за іншим коментарі під відповідним постом з фото Зеленського на сторінці Офісу президента України в соціальній мережі Facebook.

«Після закінчення робочої наради з питань, пов’язаних з катастрофою українського літака авіакомпанії МАУ в Тегерані, Володимир Зеленський поїхав в аеропорт «Бориспіль» з метою вшанувати пам’ять жертв трагедії. Там глава держави поклав квіти до фотографій загиблих», – сказано в повідомленні.

«Відчуваєш грішок за собою??? Квіти воно поклало, а в душі порожнеча!!!»,«Людей було в цьому залі багато. Що, розігнали?»,«Спасибі, що поклали квіти. Шкода, що не вчора. Однак кого ви так боїтеся, що вигнали всіх людей з завжди повного залу аеропорту? Це ж ваші виборці, не бійтеся їх, слуга», – почали писати чомусь гнівні коментарі.

Але більшість користувачів підтримало президента і написали, що не варто розпалювати ворожнечу в коментарях, а замість цього вшанувати загиблих. «Так багато жорстокості! Мені іноді здається, що ця злість не у українців, а десь в якомусь племені. Люди схаменіться!!», – пишуть українці.

 

«Квіти поклав, а в душі порожнеча!»: Українці розгнівалися через нічний візиту Зеленського в «Бориспіль»
«Квіти поклав, а в душі порожнеча!»: Українці розгнівалися через нічний візиту Зеленського в «Бориспіль»

Зеленский в аэропорту Борисполь – Джерело

Як ми уже повідомляли нічні кадри з чоловіком загиблої бортпровідниці МАУ довів українців до сліз