Як члени сім’ї йдуть на вибори: Брати від “Слуги народу” і “Європейської солідарності”, а батько від “Батьківщини”

Унікальний випадок було зафіксовано перед початком місцевих виборів 2020 року в Україні. Так кандидати в місцеві ради з однієї сім’ї будуть балотуватися від трьох різних політичних партій.

Як члени сім'ї йдуть на вибори
Як члени сім’ї йдуть на вибори

Два рідні брати та їхній батько змагатимуться за електоральні симпатії на виборах в Сумах до міської ради.

Про політичні амбіції сім’ї Галаєв свідчить інформація на сайті ЦВК. Так, Магомед Галаєв балотуватиметься від “Батьківщини”, його сини Рустам і Расул від “Слуги народу” та “Європейської солідарності” відповідно.

Батько та голова сім’ї Магомед-Шаріпов Джамалович Галаєв уже був депутатом Сумської міськради 4 і 5 скликань, пробував свої сили та на виборах в 7-й.

Як члени сім'ї йдуть на вибори

 

Згідно з даними громадського руху “Чесно”, ще у 2002 році він прийшов до органу місцевого самоврядування від “Партії мусульман України”, 2006 року вже від “Народного блоку Литвина”, а у 2015-му балотувався від “Батьківщини”.

 

Справу батька продовжив Расул Галаєв, який на виборах до міськради 7 скликання був обраний депутатом у 20215 році від “Блоку Петра Порошенка“. Зараз 34-річний політик і бізнесмен (є директором ТОВ “Центральний ринок м Суми”) йде до міськради від “ЄС”

Як члени сім'ї йдуть на вибори

Його старший брат Рустам теж представник бізнесу (директор ПО “Сумський виробничий комбінат”), проте політикою не займався. Зараз він балотується від “Слуги народу”.

Як члени сім'ї йдуть на вибори

На такий “кровний” похід на виборах сумських депутатів з іронією відреагували в соціальних мережах: “А представте які дебати між кандидатами – членами сім’ї…- Ти працюєш на шоколадного баригу!- На свою зелену сопла подивися!- Зроблю вас разом!”, “Українські вибори дужче будь комедії … Який епічний серіал можна було б зняти за мотивами цієї драми!”

Як члени сім'ї йдуть на вибори