Володимир Зеленський взяв участь в інтронізації японського імператора Нарухіто. Відео


Володимир Зеленський взяв участь в інтронізації японського імператора Нарухіто

 

Сьогодні президент України Володимир Зеленський і його дружина Олена взяли участь в інтронізації японського імператора Нарухіто в рамках візиту в Японію. Трансляція з заходу велася на сторінці прес-служби Офісу українського глави держави на Facebook.

 

Володимир Зеленський взяв участь
Володимир Зеленський взяв участь в інтронізації японського імператора Нарухіто

 

Президент України буде знаходитися в Японії з робочим візитом з 21 по 24 жовтня. Варто відзначити, що він став першим українським президентом, запрошеним на церемонію.

«У Токіо з’їхалося понад 2000 гостей з більш ніж 180 країн … Нарухіто зійде на 6,5-метровий трон … Остання інтронізація японського імператора відбулася 30 років тому», – йдеться в повідомленні.

 

Відео Facebook Офіс Президента України 

За інформаціею Офісу Президента, крім церемонії інтронізації Володимира Зеленського чекають зустрічі з прем’єр-міністром королівства  Сіндзо Абе, керівниками обох палат парламенту, членами японської парламентської Асоціації дружби з Україною, керівництвом японського агентства міжнародного розвитку та Японської асоціації нової економіки, представниками японського бізнесу і лідерами інших країн.

Загрузка...