У Каховському райвідділі поліції після протестів містян звільнили керівника і його підлеглих

У Каховському райвідділі поліції після протестів містян звільнили керівника і його підлеглих

 

 

Масові звільнення у каховському райвідділі поліції, звільнили керівника і трьох його підлеглих, це сталося після службової перевірки яку провели після масових протестів у місті.

Нагадаємо що в новорічну ніч просто неба там розстріляли 26-річного місцевого жителя. За версією слідства до будинку колишньої дружини він пройшов зі зброєю, а гості що були у жінки нібито мусили оборонятися, серед них були і правоохоронці.

 

У Каховському райвідділі

 

Убили чоловіка із мисливської зброї, на його тілі, за різними даними найшли від восьми до п’ятнадцяти поранень.

Відео з камер спостереження загадково зникло, цей випадок обурив все місто, люди прийшли під поліцію палити шини і закидали райвідділ петардами. Зараз у СІЗО один правоохоронець, але містяни впевнені що він убивав не один і вимагають притягнути до відповідальності усіх причетних.

Після масових протестів у місті розпочали перевірку, окрім керівника райвідділу, посаду втратили також двоє правоохоронців що виїзжали на виклик. Також був звільнений інспектор з контролю за обігом зброї який був серед гостей що відкрили вогонь, у справі він проходить як свідок вбивства.

 

Відео Youtube ТСН

Як ми уже повідомляли позаминулий президент України Віктор Янукович, який засуджений до 13 років позбавлення волі заочно, безтурботно будує черговий особняк в Росії, “віджимаючи” у місцевих жителів гектари землі.