А нам карантин і заборона по барабану: В Україні Священники УПЦ (МП) провели масове освячення верби

Священники УПЦ (МП) провели масове освячення верби

Незважаючи на карантин в Україні, викликаний поширенням коронавірусної інфекції Covid-19, священики Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) в центрі Рівного провели масові богослужіння і освячення верби.

Відповідне відео опублікував місцевий журналіст Олексій Бухало в Facebook.

Священники УПЦ (МП) провели масове освячення верби
Священники УПЦ (МП) провели масове освячення верби
 

«Рівне. Центр. Свято-Воскресенський собор. УПЦ МП» , – написав журналіст.

Судячи з відео, десятки рівнян, в основному літніх людей, не дивлячись на заборони і карантин, прийшли в храм за освяченою вербою. Причому, в захисних масках далеко не всі.

У коментарях користувачі соцмережі обурюються такою поведінкою священнослужителів і дивуються, чому ніхто не викликав поліцію.

«Феесбешние попи чітко виконують вказівку з московського офісу – максимально сприяти поширенню інфекції і відповідного хаосу в Україні або спровокувати проти них каральні заходи і підняти крик -“праславніх б’ють, рятуй віру і атечества”» , – написав один з користувачів Facebook.

Джерело

Як ми вже повідомляли, президент США Дональд Трамп оголосив по всій країні режим стихійного лиха через а епідемії коронавіруса, повідомив телеканал Fox News 12 квітня. Таке трапилося вперше в історії США. Стихійне лихо оголосили в 50 американських штатах.