“Наши отношения с партией “Батьківщина” подошли к концу!”: Співачка Приходько перша втікає від Тимошенко


“Наши отношения с партией “Батьківщина” подошли к концу!”: Співачка Приходько перша втікає від Тимошенко

 

Співачка Анастасія Приходько 16 вересня на сторінці в Instagram опублікувала фото з Юлією Тимошенко і написала, що виходить з партії «Батьківщина» і повертається на сцену як артистка.

 

Співачка Приходько

 

«Це був важкий рік, але наші відносини з партією” Батьківщина “підійшли до кінця! Величезне спасибі Юлії Тимошенко за досвід, за дружбу і підтримку, але я вирішила рухатися далі! Так! Я повертаюся на сцену», – зазначила вона.
Нагадаемо що Приходько оголосила про свою підтримку «Батьківщини» ще восени 2018 року. На парламентських виборах Приходько балотувалася в депутати Верховної Ради по виборчому округу №11 у Вінниці.

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Это был тяжёлый год, но наши отношения с партией «Батьківщина» подошли к концу! Огромное спасибо @yulia_tymoshenko за опыт, за дружбу и поддержку, но я решила двигаться дальше! И отдельное спасибо @alexrbchn и @sergiimitrofanskii Вы настоящие! Да! Я возвращаюсь на сцену… Так что открыты к предложениям, к прессе, к новым проектам.

Публикация от Анастасія Приходько (@prykhodko_official)

 

Приходько відома своєю перемогою в проекті «Фабрика зірок» в 2007 році. Два роки по тому вона представляла Росію на конкурсі «Євробачення» з російсько-українською піснею «Мамо».

 

 

Приходько: Я буду відповідати чесно – про свій вибір … Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Донбас

Відео Youtube Politeka Online

 


Optimized with PageSpeed Ninja