Тема ДНЯ: В мережі почали сваритися через показ на російському ТБ серіалу «Слуга народу»

В мережі українці сперечаються через показ на російському ТБ серіалу «Слуга народу»

 

 

Слуга Народа на ТНТ

Як стало відомо, на російському телеканалі ТНТ з сьогоднішнього дня, 11 грудня, розпочинається показ серіалу «Слуга народу», в якому чинний глава української держави Володимир Зеленський зіграв головну роль.

Цю новину неоднозначно сприйняли користувачі українського сегменту соціальної мережі Facebook, вони залишили численні негативні коментарі.

 

 ТНТ
Слуга Народа на ТНТ

 

 Відзначимо, що вироблений студією «Квартал 95» серіал російська телеаудиторія зможе побачити в прайм-тайм – ввечері з понеділка по п’ятницю о 19:00, починаючи з 11 грудня. Причому в день прем’єри росіяни зможуть побачити відразу три перших серії.

«Чого там по липецкой фабриці? Що з авторських прав? Що за питання роялті? Конкретніше, що з питання роялті Зеленському від Газпрому через Газпром-медіа»,«Диски продавав Юзик»,«А що, якщо він зазомбірует серіалом і його там оберуть в президенти?»,«Ржака буде, якщо після фільму вони Галустяна президентом виберуть», – пишуть в мережі.

Слуга Народа

Відзначимо, що серіал «Слуга народу» з нинішнім главою України Володимиром Зеленським за результатами першого півріччя 2019 року ввійшов до числа найпопулярніших в російських онлайн-кінотеатрах. До того ж, в трійку серіалів увійшли також «Гра престолів» і «Чорнобиль».

Джерело інформації