«Слід кремлівських агентів»: Убитим в Києві кавказцем виявився особистий ворог Кадирова

«Слід кремлівських агентів»: Убитим в Києві кавказцем виявився особистий ворог Кадирова

 

Як повідомляє видання replyua.net, українські засоби масової інформації повідомили, що на розстріляного тринадцятого жовтня в Києві на вулиці Дегтярівській Арслана Гусейнова здійснювали замах далеко не один раз.

 Попередні рази на нього нападали кілька років тому, причому на тому ж місці, де сталася трагедія. Два роки тому кавказець отримав кілька куль з «калаша».

 

ворог Кадирова
 

Однак вечір, 13 жовтня став для Гусейнова фатальним. На перетині вулиці Дегтярівській і Старожітомірского провулка був виявлений на землі закривавлений чоловік. На місце прибули поліцейські і швидка.

 Медики забрали постраждалого до лікарні, проте останній від отриманих кульових поранень помер. Розстріляному чоловікові було всього тридцять три роки. Поліція зараз розслідує умисне вбивство.

На наступний день колишній «радикал» Ігор Мосійчук оприлюднив ім’я загиблого. Згідно з його інформацією, ліквідованим кавказцем став учасник кавказького антикремлівського опору Арслан Гусейнов.

Останній проживав в Україні протягом кількох останніх років. Також убитого Гусейнова називають особистим ворогом Кадирова . Мосійчук припустив, що це була робота кремлівських агентів.