СБУ розіграло вбивство щоб взяти кілерів і замовників

Службі Безпеки України разом з поліціею вдалося запобігти замовному вбивству двох жінок. Це Надія Головач і її дочка Юлія Зайкова, яких напередодні спочатку оголосили зниклими в районі Броварів Київський області, а потім з’явилося повідомлення, що їх знайшли вбитими.
СБУ розіграло вбивство

Як з’ясувалося, мати і дочка живі. Вони брали участь в інсценуванні свого вбивства. Про це повідомляється на сайті регіонального  ГУ НП .
Уточнюється, що під час успішної спецоперації правоохоронці Київської області вийшли на групу замовників злочину. Затримано четверо підозрюваних в організації замовного вбивства двох жінок, життя яких оцінили в 50 000 доларів США. Спецоперація закінчилася вдало – мати і дочка залишилися живі.
“Замовником виявився колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові суперечки щодо поділу майна після розлучення.
Переслідуючи корисливу мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини і її дочки, діючи в змові з уже своєю третьою дружиною, він замовив і проплатив вбивство “, – написав на своїй сторінці в соцмережі керівник поліції Київської області Андрій Небитов.
СБУ розіграло вбивство