Про що розповіла Савченко в інтерв’ю НТВ

Ексбоєць батальйону «Айдар», герой України, колишній депутат Верховної Ради та раніше обвинувачена в спробі цю ж Раду підірвати Надія Савченко повертається в українську політику

Про що розповіла Савченко в інтерв'ю НТВ
Про що розповіла Савченко в інтерв’ю НТВ
 

Рівно чотири роки тому, 25 травня 2016 року, Надія Савченко вийшла з російської в’язниці. Американський сенатор Джон Маккейн називав її тоді «іконою демократії». Однак лише за два роки вона стала «ворогом народу» на Україні та опинилася за ґратами за звинуваченням у тероризмі й спробі повалення влади.

Тепер Савченко знову нагадала про себе, з’явившись 24 травня на російському телебаченні – в передачі каналу НТВ, хоча раніше принципово відмовлялася давати інтерв’ю російським ЗМІ.

У неділю, 24 травня, на російському телеканалі НТВ вийшов черговий випуск передачі «Нові російські сенсації» під назвою «Заручники Байдена».

У програмі прозвучало інтерв’ю з Надією Савченко, в якому вона розповіла про корупційні схеми Петра Порошенка, а також розкрила секрет Полішинеля, назвавши організаторів Майдану і вбивць так званої «Небесної сотні».

Як йдеться на сайті НТВ, Савченко в інтерв’ю телеканалу «розкрила держтаємницю». За її словами, вона сама бачила, як членів так званої «Небесної сотні» розстріляли снайпери, які діяли під керівництвом соратників майбутнього президента України Петра Порошенка.

 

Джерело

Як ми розповідали раніше, мережу спантеличив образ Савченко на дні народження Дмитра Гордона. Так Надія Савченко вбралася на захід в колготки тілесного кольору з глянцевим блиском, які все модні експерти порадили би жінкам давно це викинути.