Пояркову вручили обвинувачення за погрози вбивством Зеленському

За погрози вбивством президенту України Володимиру Зеленському на скандального українського телеведучого Сергія Пояркова завели кримінальну справу. Так 28 травня слідчі вручили йому про підозру.

Пояркову вручили обвинувачення

 

Пояркову вручили обвинувачення

 

Пояркова підозрюють за ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу “Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча”. Відповідно до даної санкції йому загрожує покарання у вигляді ув’язнення строком до 5 років.

Пояркову вручили обвинувачення

“Ви б бачили очі цих слідчих СБУ, які сьогодні позбулися спілкування зі мною і перевели це все знову на прокуратуру. Сьогодні в СБУ свято, вони нарешті позбулися цієї справи”, – прокоментував Поярков.

Розслідування у цій справі почалося ще в жовтні 2019 року через його пародію на ютуб-каналі, в якій згадувався Володимир Зеленський. Як зазначив Поярков, в січні СБУ висунула йому підозра в погрозі вбивством главі держави. 29 січня Шевченківський районний суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Сам Поярков заявляє що не бачить злочину у своїх діях і всі звинувачення у свою сторону заперечує, стверджуючи, що в його пародії не було загрози замаху на життя президента.

 

Як ми раніше розповідали, Сергій Поярков, який обслуговує інтереси експрезидента Петра Порошенка, озвучив нове нахабне відеозвернення до президента України Володимира Зеленського. Так після того як був здійснений напад на Сергія Сивохо, Поярков заявив: “Зе, ти можеш піти гордо, або плюхнешся як туша Сивохо”. Відео