Поярков в істериці накинувся на сім’ю президента

Скандально відомий журналіст, та великий прихильник експрезидента, Сергій Поярков, ні дня не може витримати щоб не образити людей.

Поярков в істериці накинувся на сім'ю президента
Поярков в істериці накинувся на сім’ю президента

На останньому прямому ефірі, на телеканалі ZIK, він влаштував скандальну істерику в студії програми. Так на запитання гості студії Ірини Паламар чому він зараз не на фронті, та не боронить нашу державу Поярков впав в істерику, та почав видавати нервові заяви.

“Я помагаю своєму підрозділу….це мільйони гривень які пішли на фронт…а ви якому допомагаєте? Сепар…а ти сепарка….два галими сепера”, – почав кричати Поярков.

Але уже заведений, та зі звіриним вискалом на обличчі він неміч заспокоїтися та перемкнувся на Володимира Зеленського та родину президента.

“Ви як батько Зеленського, ви як та “тварь” яка сказала нашим хлопцям ідіть воюйте, тато “дезертира” сказав ідіть воюйте. Його син чотири рази відкосив, а те “падло” сказало ідіть воюйте”, – волав в істериці Поярков.

Намагався закрити неадекватному гостю рота навіть ведучий програми, заявивши що потрібно мати повагу до президента країни, і якщо це продовжиться то вимкне йому мікрофон.

Відео Телеканал ZIK

Нагадаємо що нещодавно Сергію Пояркову вручили підозру через погрози вбивством президенту Володимиру Зеленському. Його підозрюють за ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України “Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча”.

Але це його зупиняє, і він продовжує погрожувати та ображати не тільки самого Володимира Зеленського, а й усю родину президента.