Порошенко влаштував виставку, щоб ДБР не нагрянуло до нього додому

Петро Порошенко, який учора не з’явився на допит в ДБР, а відкрив виставку картин в музеї Гончара , приніс полотна в музей, тому що хотів уникнути обшуку у себе вдома, розповідає видання “Страна”.

За словами ексдепутата Сергія Лещенка, події зі штурмом музею Гончара – це результат успішного піар-захисту Порошенко.

Порошенко влаштував виставку, щоб ДБР не нагрянуло до нього додому

 

 

“Експрезидент отримав витік про підготовлюваний обшук у нього в палаці. Як ви пам’ятаєте, він побудував його в Козині на місці бази відпочинку “Чайка”, яка була на балансі фабрики Карла Маркса (нині “Рошен”). І, щоб зіграти на випередження, Порошенко вивіз частину своїх картин в музей Гончара, щоб відвадити ДБР від обшуку будинку”, – написав Лещенко.

За словами екснардепа, Петро Порошенко побоювався проведення слідчих дій у себе вдома, через те, що відео з обшуком могло б потрапити в ЗМІ. Тоді б з’ясувалося, що експрезидент оточив себе “пшонка-стилем”. Крім того, за словами Сергія Лещенка, на стінах будинку Порошенко висять не тільки картини Шишкіна і Рєпіна, а й копії робіт Рубенса і навіть Сандро Боттічеллі, “за яку він виклав восьмизначну суму в доларах на світовому аукціоні”.

“Сам музей Гончара з 17 березня перебуває на карантині. Більш того, сайт музею повідомляє, що вони закриті на реконструкцію і працює тільки один зал тимчасових експозицій. В авральному порядку за кілька днів там була організована так звана “виставка з колекції Порошенко”. Таким чином, Порошенко вирішив за допомогою музею прикритися від проблем, які у нього виникли з ДБР”, – повідомив Лещенко.

Порошенко влаштував виставку, щоб ДБР не нагрянуло до нього додому
Порошенко влаштував виставку, щоб ДБР не нагрянуло до нього додому

 

Також сьогодні стало відомо що адвокат мера Черкас Анатолія Бондаренко Денис Ципін подав до суду на президента України Володимира Зеленського позов про захист честі та гідності свого клієнта, після того, як глава держави назвав градоначальника бандитом. Про це 27 травня адвокат повідомив у відеозверненні.