Як у Дніпрі поп з георгіївською стрічкою намагався втекти від поліцейських

У місті Дніпро співробітники Національної поліції затримали священика, який носив георгіївську стрічку.

Служитель Дніпропетровської єпархії УПЦ Московського патріархату ієромонах Олексій носив її відкрито, незважаючи на офіційну заборону, повідомляє Релігійна правда.

 

поп з георгіївською стрічкою намагався втекти від поліцейських
Поп з георгіївською стрічкою намагався втекти від поліцейських

Про цей випадок правоохоронцям заявив дніпрянин Дмитро Рак.

“Зустрів цього чоловіка біля театру Опери та балету, запитав навіщо він начепив це, у відповідь почув, що “він православний і у нього дід воював”… Попросив зняти його, пояснив, що це заборонена символіка і карається законом, але йому було все одно. Запропонував дочекатися поліції, але той почав тікати. Бігав я за ним 40 хв і на другий виклик через 40 хв приїхав наряд поліції”.

“Чоловік почав якось неадекватно себе вести. Стояв як під чимось (тому що “хворий” ), рюкзак (з георгіївською стрічкою) відклав на землю ніби не його. Він не місцевий виявилося і без документів, викликали СОГ (слідчо-оперативну групу), а потім, поки писав пояснення, він почав кудись йти від поліцейських … ну, і виявився в наручниках, поїхав до відділку”, – зазначив Андрій.

За носіння забороненої символіки на порушника було складено протокол про адміністративну відповідальність та накладено штраф в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   У Києві злодій напав на інваліда без руки заради золотого ланцюжка. Відео