Під Одесою по-звірячому вбили педагога, главу товариства Червоного Хреста

 

Під Одесою по-звірячому вбили педагога, главу товариства Червоного Хреста

В селищі міського типу Тарутине, що на півдні Одеської області, сталося звіряче вбивство. Там, в приміщенні недіючої бібліотеки на Широкій вулиці, на підлозі виявили тіло жінки. Про це повідомляє видання “Fakty.ua”.

З’ясувати особу вбитої було неважко: Аллу Кубякіну знають не тільки в селищі, а й в усьому Тарутинському районі.

Після закінчення Одеського держуніверситету імені Мечникова Алла Миколаївна 35 років пропрацювала вчителем німецької мови. У 2010 році вона очолила районну організацію Товариства Червоного Хреста України, вела ряд гуманітарних проєктів.

«Алла Миколаївна – мудра людина і жінка з величезним добрим серцем. Саме такою вона запам’ятається колегам на все життя. Вона також була молодшою медичною сестрою патронажної служби милосердя нашого суспільства»,  – повідомили в Одеській обласній організації товариства Червоного Хреста України.

Жителі селища відгукуються про загиблу з великою теплотою.

У регіональному главку Нацполіціі підтвердили, що в смт Тарутине виявили мертвою 66-річну Аллу Кубякіну. «Невідомі завдали потерпілій кілька ударів по голові якимось предметом», – повідомив співробітник поліції. (За наявною інформацією, це була, найімовірніше, дерев’яна біта.)

Під Одесою по-звірячому вбили педагога
Під Одесою по-звірячому вбили педагога