Перед рідними трибунами: Збірну Росію по футболу принизили у відборі Євро-2020

Збірна Росії з футболу зазнала принизливої поразки від команди Бельгії в 9-му турі відбору на чемпіонат Європи-2020. Матч в Санкт-Петербурзі на «Газпром Арені» завершився з рахунком 1: 4.

Уже в першому таймі зіркові гості закрили питання про переможця цього матчу: вінгер «Реала» Еден Азар зробив хет-трик за 21 хвилину і кинув пітерських фанатів в шок.

У другому таймі Бельгія спокійно катала м’яч і нічого не давала зробити Росії. До того ж Ромелу Лукаку забив ще й четвертий м’яч у ворота суперника.

Росіяни відіграли один м’яч, але гол Георгія Джикії став лише маленькою втіхою.

1: 4, Росія розгромно програє Бельгії.