“Ті, хто в нас стріляють, говорять російською”: Ніцой влаштувала скандал через російську мову у магазині «Варус»

Ніцой влаштувала скандал через російську мову у супермаркеті «Варус»

Скандально відома українська письменниця Лариса Ніцой влаштувала новий скандал через те, що касирка київського супермаркету «Варус» обслуговувала її російською мовою.

Про це Лариса Ніцой розповіла на своїй сторінці в Facebook 22 вересня.

Ніцой влаштувала скандал через російську мову у супермаркеті «Варус»
Ніцой влаштувала скандал через російську мову у супермаркеті «Варус»

Так за словами письменниці, після адресованого касирці закладу прохання обслуговувати її українською мовою, дівчина запитала її, чому вона не любить російську.

«Починаю ввічливо пояснювати “бідної касирці”, яка ігнорує моє прохання. “У мене на війні загинули друзі. Ті, хто в них стріляв, говорили російською. Тому ви у мене асоціюєтеся з ворогом”», – написала Ніцой.

Вона також заявила дівчині за касою, що в Конституції України не йдеться, що вона повинна обслуговувати її російською мовою, і нагадала про мовний закон, згідно з яким в публічному просторі на Україні повинна застосовуватися українська.

Після цього письменниця пригрозила викликати поліцію, але обмежилася розмовою з адміністратором супермаркету, яка встала на сторону покупниці та закликала касирку обслуговувати відвідувачів українською мовою. Дівчина у відповідь на це обурилася, зазначивши, що вона з Владивостока і хотіла б розмовляти тою мовою, на якій їй хочеться.

«Вони й далі беруть на роботу упоротих і “негідник”», – резюмувала Ніцой.

А багато користувачі соціальних мереж запитують Ніцой як вона ставиться до українського військових, які захищають нас та нашу Україну, але при цьому розмовляють все життя російською мовою.

Раніше ми також розповідали, як Лариса Ніцой посварилася з російськомовним таксистом та обізвала того гнидою та насильником. Письменниця затіяла скандал через водія таксі служби «Уклон», який розмовляв з нею російською. Вона розповіла про цей інцидент на своїй сторінці у Facebook.