На ринку “7 кілометр” сталася масова бійка

На одному з найбільших ринків України представники турецької громади побилися зі співробітниками СБУ. На “Сьомий кілометр”, що в передмісті Одеси, спецпризначенці приїхали, щоб вилучити товар в рамках досудового розслідування.

На ринку "7 кілометр" сталася масова бійка
На ринку “7 кілометр” сталася масова бійка

Правоохоронці повинні були вилучити партію тканини та фурнітури. Але це зробити відразу їм не вдалося, власник кинувся на силовиків захищаючи свій товар.

“Власник намагався підпалити себе. Він облив себе бензином, але його вдалося втримали. Представники турецької громади, які приїхали на допомогу були дуже агресивні, вони накинулися на спецпризначенців, а ті ледь-ледь стрималися, щоб не відкрили вогонь”, – розповідається очевидцями.

Після цього власник товару потрапив до лікарні, йому стало зле, а правоохоронці разом з конфіскованим товаром виявилися в оточенні.

Після того як вранці на ринок приїхали громадські активісти та журналісти, ситуація заспокоїлася трохи. А силовикам групи “Альфа” вдалося все-таки прорватися з оточення та вивезти партію конфіскованого товару, трьох активістів було затримано.

Відео Michael Zinkoff  

 

 

Жертви земельних аферистів: під Києвом у престижному селі «офіційно» вкрали чужу ділянку