Михаїл Саакашвілі захворів на коронавірус?

 

Вчора пізно ввечері з’явилася інформація про те, що грузинський політик, глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі нібито заразився коронавірусом COVID-19. Про це розповідає видання “Antikor”.

Михаїл Саакашвілі захворів на коронавірус?
Михаїл Саакашвілі захворів на коронавірус?
 

Перший про це розповів телеграм-канал “Темний лицар”. На цей момент очікується підтвердження або спростування цієї інформації від офіційних джерел.

За однією з версій, інформацію публікує народний депутат президентської фракції у Верховній Раді. Про це розповів глава фракції СН Давид Арахамія, зазначивши, що знає ім’я цього політика, але називати не буде.

Народний депутат Ганна Скороход, яка була виключена з фракції СН, припустила, що канал можуть вести відразу кілька народних депутатів з президентської фракції.

При цьому, за інформацією ЗМІ, «Темний лицар» може належати відомому олігарху. Серед його ймовірних авторів також називають депутатів Олександра Дубинського і Максима Бужанського.

Михаїл Саакашвілі захворів на коронавірус?

Як ми уже розповідали раніше, Михайло Саакашвілі поділився цікавою історією про експрезидента України Петро Порошенко, а також прокоментував спілкування з Володимиром Зеленським: “Коли він мене побачив, то з такою швидкістю рвонув, що я сміявся” Відео