Мер Геннадій Кернес після інсульту втратив дар мови, але це приховують від жителів Харкова

Адвокат та громадський діяч Анатолій Родзинський заявив що у Геннадія Кернеса серйозні проблеми зі здоров’ям. За його словами у мера Харкова, який раніше захворів на коронавірус, виявилося ускладнення у вигляді інсульту.

Мер Геннадій Кернес після інсульту втратив дар мови
Мер Геннадій Кернес після інсульту втратив дар мови
 

>

Адвокат також стверджує, що після крововиливу в мозок Кернес втратив можливість розмовляти. Більш того – адвокат заявив, що є досить серйозні сумніви щодо здатності харківського міського голови нормально мислити після перенесеного інсульту.

Одночасно з цим Родзинський звинуватив колег Кернеса в тому, що вони приховують інформацію про проблеми мера зі здоров’ям. Зокрема, заступник міського голови Ігор Терехов приховує цю інформацію від харків’ян.

Адвокат пояснив, що якби мешканці міста знали про проблеми зі здоров’ям у чинного мера, то вони навряд чи б голосували за нього на виборах. У зв’язку з цим Родзинський зажадав, щоб Харківська міська рада розповіла жителям міста правду про стан здоров’я мера.

Відео: Реальний стан Кернеса приховують, – адвокат Родзінській

 Як ми раніше розповідали, міський голова Харкова після того, як він захворів на вірусну інфекцію COVID-19, був терміново доставлений літаком до німецької клініки Шарите. За інформацією українських ЗМІ Кернес під час перельоту до Німеччини перебував без свідомості. ВІДЕО