Маруся Звіробій знову пригрозила Володимиру Зеленському

Скандальна українська волонтерка Олена Самбул, більш відома під прізвиськом Маруся Звіробій, яка недавно загрожувала президенту України Володимиру Зеленському у своєму антисемітському пості, знову присвятила гаранту Конституції злісне послання.

Маруся Звіробій знову пригрозила Володимиру Зеленському

Маруся Звіробій знову пригрозила Володимиру Зеленському

 

Цього разу вона заявила, що главі держави не вдасться посадити експрезидента Петра Порошенка до в’язниці. Новий пост у своєму телеграм-каналі Звіробій опублікувала в суботу, 20 червня.

“Абсурдність справ проти Порошенка і хворе бажання посадити його як завгодно аби як, відчай Зеленського від відсутності доказів своїх передвиборчих звинувачень – вже занадто привертає увагу навіть ворогів Порошенко. Адже дуже велика частина країни ненавидить вас обох, але систему права і справедливості в цій країні цінує вище інституту президентства. І вкрай дістав свавілля, який ви намагаєтеся показати, як правосуддя”, – пише Звіробій.

Далі вона почала ображати Зеленського і передрікати йому страшне майбутнє.

“Не за@буй малий, ти й так своєю смертю не помреш, вип@рдиш мамкін, злазь з трону, пограв булавою, мавпа, тільки шишок собі ній набив. Це буде перший випадок в Україні, коли народ гетьману булаву в жопу засуне”, – написала Звіробій.

Джерело

Як ми уже розповідали, нещодавно Софія Федина втупилася за свою подругу Марусю Звіробій, і заявила що скандальний, антисемітський пост про сім’ю Володимира Зеленського це справа рук російського ФСБ.