Ляшко проти Богдана та Мосійчука: Назріває справжня війна за 208 виборчий округ покійного Давиденко

Ляшко проти Богдана та Мосійчука?

 

Після загибелі депутата Верховної Ради Валерія Давиденко, на його місце по виборчому окрузі шикуються дуже багато бажаючих захопити собі тепленьке місце в парламенті.

Ляшко проти Богдана та Мосійчука
Ляшко проти Богдана та Мосійчука

Так місце в парламенті, від Чернігівської області по округу №208, може зайняти головний радикал держави Олег Ляшко, він як раз і програв останні вибори покійному депутату Валерію Давиденко. Великі надії покладає на ці перевибори й ексглава Офісу президента Андрій Богдан.

На останніх виборах, що відбулися ще у 2014 році партія Олега Ляшка на цьому окрузі здобула перші місця, за радикалів проголосували понад 24%. Цей виборчий округ виявився єдиний по Україні де перемогу здобула Радикальна партія.

В цьому році, за даними джерел, Ляшко може знову спробувати повернутися в Раду за допомогою виборців Чернігівщини. Його основним конкурентом, ймовірно, стане ексклава Офісу президента Андрій Богдан.

Також з’явилася інформація що за місце в парламенті буде також боротися колишній депутат парламенту, і колишній радикал і соратник Ляшко по партії Ігор Мосійчук.

 

Відео Youtube

Як ми вже розповідали раніше, радикал і колишній депутат Олег Ляшко розповів новину що він зареєструвався у соціальній мережі для молоді TikTok. Зараз майже кожен день у нього на каналі з’являються нові відео, через кілька днів Ляшко став дуже популярним в соцмережі. Відео