Геращенко запропонувала вести онлайн-уроки Парубію і Порошенко

В партії “Європейська Солідарність” захотіли щоб її депутатам надали право вести на “Громадському ТБ” шкільні відеоуроки. Таку ідею на своїй сторінці в Facebook висловила депутат від партії Ірина Геращенко, заодно запропонувавши себе для викладання української мови та літератури.

– Ми звертаємося до МО з вимогою залучити до телевізійних уроків історії Володимира В’ятровича та Андрія Парубія, вони мають фахову освіту. Я з радістю прийму участь в уроці української мови та літератури. Петро Порошенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе і Марія Іонова перфектно викладуть урок англійської, Олексій Гончаренко – французької. Інші наші колеги професійно допоможуть провести урок математики, інформатики, фізики, хімії, – написала Ірина Геращенко.

Геращенко запропонувала вести онлайн-уроки Парубію і Порошенко
Геращенко запропонувала вести онлайн-уроки Парубію і Порошенко

Вона також запевнила, що саме “ЄС” стала ініціатором організації відеоуроків на “Громадському ТБ”. І заявила, що партія “вимагає уряд, нацраду з питань ТБ, МО надати офіційну оцінку, чому представники правлячої партії, які не є академіками, педагогами, професорами, авторитетами, взагалі не мають ніякого відношення до науки і освіти, беруть участь в шкільних уроках за державні кошти “.

До речі, в перший день ранкового ефіру “Всеукраїнську школу онлайн” дивилися майже третина глядачів ранкового ефіру. Загальна аудиторія першого дня проекту склала понад 3 мільйони “учнів” різного віку.

При цьому користувачі вже помітили перші курйози  освітнього процесу. Так, на уроці математики для 5 класу вчителька під час обчислення допустила помилку. У прикладі 30.2 – 2.2 у неї вийшов результат 18. Хоча повинно бути 28.

Як ми уже повідомляли, проти Петра Порошенко була відкрита нова кримінальна справа: Кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою і втручання в роботу судових органів проти “президента, чиї повноваження припинені”, розпочато за заявою працівників Верховного Суду України.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Праву руку" Кадирова ліквідували в Україні! Кортеж Адама Делімханова було знищено у Запорізькій області