Білорусь перекидає на кордон з Росією танки та БТРи

На території Республіки Білорусь на кордоні з країною-агресором Російською Федерацією була помічена колона бронетранспортерів. Відео, на якому були зображені кадри з військовою технікою, швидко почали поширюватися в Інтернеті. Про це розповідає видання “Replyua.net”.

Білорусь перекидає на кордон з Росією танки та БТРи
Білорусь перекидає на кордон з Росією танки та БТРи

Свідки того, що відбувається стверджують, що в Білорусі в районі кордону з Росією вони зафіксували цілу колону білоруської бронетехніки. На кадрах, опублікованих «Новою газетою», можна побачити, як в супроводі патруля рухається ціла колона бронетехніки.

На ролику чітко видно, як колона БТР Збройних сил Білорусі перебуває на узбіччі дороги. Там можна нарахувати не менше десяти машин. Кадри були зняті одним з проїжджаючих поруч водіїв. Трохи пізніше з’ясувалося, що колону бронетехніки супроводжують автомобілі військової автоінспекції.

Більш того, джерела пишуть, що крім бронетранспортерів, до кордону з Російською Федерацією Республіка Білорусь почала перекидати також і танки. Вперше за всю історію незалежності Кремль відмовився підтримувати Лукашенко на президентських виборах.

Як ми також розповідали, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив що уже перехворів на вірус COVID-19. Так за словами глави держави він переніс коронавірус на ногах, тобто без сиптомно. Про це Лукашенко розповів під час зустрічі з білоруськими силовиками. Відео