Бійка за місце для інвалідів: в Харкові дільничний жорстоко побив пенсіонера в трамваї

У Харкові дільничний інспектор Слобідського відділу поліції відмовився поступитися місцем жінці-інваліду і побив її 68-річного чоловіка. Про це повідомляє «Харків. Коментарі».

Бійка за місце

Потерпілий Сергій Слинько з дружиною на трамваї повертався додому з онкодиспансеру. Молодий дільничний сидів у кріслі, призначеному для інвалідів.
Жінка сказала, що той займає місце для людей з інвалідністю, додавши, що може показати посвідчення по інвалідності. У відповідь хлопець нецензурно вилаяв її.
«Коли я це почув, я смикнув хлопця за плече, кажу:” Ти що, зовсім з глузду з’їхав, вона тобі в бабусі годиться “. Мені здавалося, що це якийсь несамовитий чоловік. Він мовчки повернувся і вдарив мене кулаком в обличчя. Я кинувся на нього у відповідь, зав’язалася бійка », – розповів потерпілий.
Молодик ударив головою пенсіонера в лоб і вискочив з трамвая. Інші пасажири впізнали в тікачу 23-річного дільничного інспектора. Його затримали патрульні, які проїжджають повз на машині.
Постраждалого пенсіонера госпіталізували з розсіченнями, гематомою та садинами на голові, йому наклали кілька швів. Слинько написав заяву на кривдника в поліцію.

Відео Youtube Факти ICTV

Джерело інформації: ukraina.ru